İsmil Kaplıcalarının Faydaları ve Hizmetler

İsmil Kaplıcası ve Termal Tatil Köyü içerisinde bulunan Tatil Köyü Konya’nın doğusunda Konya’ya şehrinin 50 kilometre uzaklığında ereğli Karapınar yolu 50. Kilometre uzaklığında İsimi kaplıcasının hemen yanı başında bulunmaktadır....
İsmil Kaplıca ve Termal Otelleri - Konya

İsmil Kaplıcası ve Termal Tatil Köyü içerisinde bulunan Tatil Köyü Konya’nın doğusunda Konya’ya şehrinin 50 kilometre uzaklığında ereğli Karapınar yolu 50. Kilometre uzaklığında İsimi kaplıcasının hemen yanı başında bulunmaktadır.

Türkiye’nin ve Dünya üzerinde kurulan çeşitli merkezlerden gelen insaların Kültür-Ticaret sanat bağlantısı ile birleştirerek komples olan tesis şifa kaynağı hem bir kaplıca hem de termal tesis, olarak kullanma imkanı sağlanmaktadır. Mimari düzenin korunduğu ve dış tarafın ön plana çıkarıldığı bu termal komplekste bütün ihtiyaçlar sizlerin değerleri ve istekleri yönünde yapılarak sizlerin tatili boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet edilmektedir. Kuş barınaklarının da olduğu kaplıcada; termal basınçlı duşlar, halka açık bölümler ve doktor kontrolünde sağlanan tedavi yöntemleri, çamur terapi masajı, su oyunlarının oynayabileceği termal havuzlar, yürüyüş parkurları güneşlenebilme alanları, eğlence mekanları, botanik bahçesi, tenis ve golf sahaları, seracılık ve tıbbı bitki üretim merkezleri şeklinden tasarlanan İsmil Kaplıcaları, geleceğin termal merkezi olmaya en iyi şekilde aday gösterilmektedir.

Kategoriler
İsmil Kaplıcaları
Yorum bulunmuyor.

Yorum bırakın

*

*

BENZER